[-]
آخرین ارسالی ها
احتمال فعال شدن گسل تهران
آغاز کننده:irandust آخرین ارسال توسط:امید172 پاسخ ها:20 عمومی بازدید ها:233 زمان:امروز
سنگ با خط (y)..و سنگ متکا...مهمه لطفا همه کمک کنین
آغاز کننده:haji آخرین ارسال توسط:haji پاسخ ها:0 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:5 زمان:امروز
جاي پا و جوغن
آغاز کننده:haamed آخرین ارسال توسط:haji پاسخ ها:35 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:1378 زمان:امروز
اخلالگران
آغاز کننده:عزیز آخرین ارسال توسط:اوینار_آزادی پاسخ ها:69 پیشنهادها و انتقادات بازدید ها:1114 زمان:امروز
خسته ای بیا داخل
آغاز کننده:yaser8001 آخرین ارسال توسط:meysam پاسخ ها:6 بحث های آزاد بازدید ها:88 زمان:امروز
خطاب به مدیریت سایت آقای عزیزیان
آغاز کننده:Amin آخرین ارسال توسط:اوینار_آزادی پاسخ ها:10 پیشنهادها و انتقادات بازدید ها:139 زمان:امروز
قبرهای خالی
آغاز کننده:namaki آخرین ارسال توسط:haji پاسخ ها:5 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:48 زمان:امروز
کارشناسی قدمت
آغاز کننده:MaT-92 آخرین ارسال توسط:haji پاسخ ها:9 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:254 زمان:امروز
همکاری دستگاه دار خوب و نسخه اطراف تبریز
آغاز کننده:smk آخرین ارسال توسط:meysam پاسخ ها:1 بحث های آزاد بازدید ها:26 زمان:امروز
مشورت
آغاز کننده:wolf آخرین ارسال توسط:wolf پاسخ ها:13 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:164 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (ایست | حرکت) - تازه سازی
Plugin By Hamed

نظرسنجی: به نظرشما بهترین فلزیاب پالس جهان چه نام دارد؟
مینلبgpx5000
لورنزz1
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین سیستم پالسی جهان
۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #1
بهترین سیستم پالسی جهان
با سلام و احترام فراوان.برای همه ی ما مشخص شده که فلزیاب های لورنز و مینلب بهترین فلزیاب های پالسی جهان هستند.حالا به نظر شما لورنز بهتره یا مینلب
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mey$aM
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ عصر، توسط cobra21.)
ارسال: #2
RE: بهترین سیستم پالسی جهان
مین لب رو میدونم که طلا یاب هستش برای پیدا کردن قطعات ریز طلادر عمق 50 الی 60 سانت و برای تکه های بزرگتر تا نهایت نهایت 1الی 1.5 بسته به نوع خاکش ولی در مورد لورنز اطلاعی ندارم

متراژ رو گفتم چون واحد متر در ایران واینچ در خارج از ایران استفاده میشه
 سپاس شده توسط Mey$aM
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #3
مینلب وی ال افه و لورنز پالسی،مینلب نهایتا دو مترو میزنه اما با تفکیک عالی اما لورنز تا پنج متر با تفکیک کم
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #4
درود
فعلا سیستمی که با اون از عمق جنس دراورده شده همین لورنزه. البته دوستان توجه کنند همه سیستمها خطاهایی داره و هیچ سیستمی قدرتمند مطلق نیستش بسته به زمین و مکان کاراییشون فرق میکنه...مثلا لورنز اگر در زمینی با درصد املاح کم کار کنید با لوپ 1در1 میشه ازش برد3.60 تا 4 متری هم گرفت

اگر برای استان زنجان نسخه دارید پیغام خصوصی بدید
 سپاس شده توسط گریوانت ، ramin
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ عصر، توسط عزیز.)
ارسال: #5
در مورد اینکه لورنز بهتره یا مینلب به طور قطعی نمیشه گفتکه کدام خوب وکدام بد هست من سابقه کار با لورنز را دارم و الانم هم جی پی  ایکس 5000 دارم نگرش در این موردو اظهار نظرخیلی سخت است به طور مثال یکی ازتون بپرسه که از بین کمپانی های خودرو سازی ماشین های بنز خوب است یا بی ام و ؟ شما چه جواب میدهید میگویید بنز؟ یا بی ام و؟ اگر بگویید بنز باید بگویید که بی ام و بد است که این اشتباه است و برعکس!

فلزیاب لورنز یک فلزیاب ایده الی است کار با آن راحت است عمق زیادی میزند و ثبات وپایداری خوبی دارد و خیلی ها هستند که با لورنز موفق بوده اند پس نمسیشه گفت که فلزیاب بدی است در مقابل محصولات مینلب که مدنظر ما قویترین محصول است که جی پی ایکس 5000باشه !هم فلزیاب است و هم طلایاب یعنی حساسیتش به طلا بیش از هر فلزیابی است ! خطاش با جرات بگویم صفر است بله صفر هست! من دارم واستفاده میکنم و میگویم خطاش صفره ! درسته ماشنیدیم که میگویند هر فلزیابی خطای خاص خودش را داره ولی من عرض کنم که این جی پی از این قانون مستثنی است ! امکان نداره یک جایی  دستگاه بوق بزنه وچیزی زیرخاک نباشه ! پس الان شاید بپرسید که تکلیف چیه کدامش را بخریم؟ کدام نسبت به دیگری برتری دارد؟ در جواب این سوال باید بگویم که اگر به دنبال عمق بالا یعنی 4 متر و در برخی موارد 50/4 هستید اصلا سراغ جی پی ایکس 5000نروید چون آن عمق را نمیزند پس لورنز بخرید ولی اگر به دنبال کشف فلز کوچک در عمق نهایت 3متر هستید و نمیخواهید علاف بشید جی پی ایکس 5000 بخرید ! در زیر تفاوتهای این دو را ذکر مینمایم :

1- لورنز نمیتواند مثلا یک مجسمه طلا در قبر  که در عمق 1/50 متری قرار دارد و اندازه مثلا 3سانتی متر در 12سانتی متر است را بزند ولی جی پی به راحتی میزند و تفکیک هم میکند در حالیکه تفکیک لورنز نهایت یک متر است

2 - با لورنز میتوانید با دیسک 1*1 یک منطقه را سریع کاوش کنید ان هم با عمق بالا ولی با جی پی نمیتوانید و اگر هم توانستید وقت گیر است

3 در امر تفکیک در دنیا هیچ دستگاهی به اندازه جی پی ایکس5000 قوی نیست ولی لورنز همچین قابلیتی ندارد

4 از لحاظ منو وامکانات ! جی پی 5000 امکاناتی دارد که دست اپراتور را برای کاوش باز میگذارد ولی لورنز همچین قابلیتی ندارد

و.........
به طورخلاصه انتخاب از بین این 2 دستگاه به ذهنیت شما بستگی دارد من به شخصه لورنز را فروختم و جی پی ایکس 5000 خریدم و الان به خرید خودم میبالم من با جی پی ایکس یه تکه آهن به ابعاد 3 سانتی متر در 7 سانتی متر در عمق 140سانتی متری زمین کشف کردم چیزی که لورنز قادر به یافتن ان نبود این حرفها دلیل بر ضعیف بودن لورنز نیست. به طور خلاصه لورنز توانایی کشف فلز کوچک در عمق را ندارد وجی پی هم توانایی کشف فلز در بیش از 3 متر را ندارد ! پس نتیجه میگیریم که اگر به دنبال کشف فلز در عمق زیر 3 متر هستید جی پی بخرید و اگر بالای 3متر میخواهید لورنز بخرید موفق باشید

دوستان لطفا از بنده فقط در مورد فلزیاب سوال بفرمایید در مورد آثار وعلایم ازسایر دوستان باتجربه کمک بگیرید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط TurkOglan ، گریوانت ، Mey$aM ، Neytiri ، ramin ، GaRabarzin ، only ebi ، galio_1076 ، 128/1081 ، milad 77
۳-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #6
سلام

به زودی پاسخی برای این بخش درج خواهم نمود.

با آزمون عملی مقایسه ای

با ارسال برای برای تست افراد خبره

درود
۵-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #7
مرسی از همگی
۱-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #8
بازم ممنون
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #9
قیمتشون چنده؟
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فلز یاب پالسی - خاک بکر بهم خورده - سوال omidzz 0 74 ۱۸-۵-۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ صبح
آخرین ارسال: omidzz
  بهترین دستگاه های دست ساز ایرانی GaRabarzin 139 11,919 ۱۷-۵-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: omidzz
  اپراتوری فلزیابهای پالسی عزیز 20 1,546 ۲۳-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: parham2014
  بهترین فلزیاب پالسی که تجربه کار با آن را دارید artan 4 1,287 ۱-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: رام
  کمک برای ارتقا دیسک دستگاه پالسی علیسی 29 907 ۳۱-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: کمال
  پالسی مسعود0029 44 919 ۱۱-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: rozegar
  بهترین روش برای گنج یابی چیست؟ mohsen11 6 510 ۲۹-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: mohsen11
  نگرشی بر فلزیابهای دست ساز پالسی(1) عزیز 25 2,829 ۲۰-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: mehran1545
  تفاوت سنس فلز قدیم و جدید در فلزیابهای پالسی artan 8 1,056 ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: ژنرال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان