[-]
آخرین ارسالی ها
سپاس گوگل کروم ( نت بدون محدودیت )
آغاز کننده:nemidunam آخرین ارسال توسط:nemidunam پاسخ ها:29 بحث های آزاد بازدید ها:497 زمان:امروز
کتیبه
آغاز کننده:Goshawk آخرین ارسال توسط:kiuo پاسخ ها:2 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:30 زمان:امروز
تقدیم به نسخه عزیز
آغاز کننده:yaser8001 آخرین ارسال توسط:yaser8001 پاسخ ها:6 کتابخانه دیجیتال بازدید ها:115 زمان:امروز
راهنمای برای یه مشکل
آغاز کننده:کهنه کار آخرین ارسال توسط:کهنه کار پاسخ ها:0 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:11 زمان:امروز
ردیابی که من ساختم
آغاز کننده:معدب آخرین ارسال توسط:kiuo پاسخ ها:177 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:9039 زمان:امروز
جوغن و راز آن؟؟؟؟
آغاز کننده:reza_5721 آخرین ارسال توسط:کهنه کار پاسخ ها:10 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:184 زمان:امروز
اینم عیدی من به این سایت وبچه ها
آغاز کننده:yaser8001 آخرین ارسال توسط:yaser8001 پاسخ ها:20 نرم افزارها بازدید ها:262 زمان:امروز
خریدار حسابی
آغاز کننده:madman آخرین ارسال توسط:کهنه کار پاسخ ها:3 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:34 زمان:امروز
آثار دوستان کمک کنید؟
آغاز کننده:سزار آخرین ارسال توسط:کهنه کار پاسخ ها:4 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:41 زمان:امروز
تشخیص اصل یا بدل بودن (آموزشی)5
آغاز کننده:sami_alone آخرین ارسال توسط:kiuo پاسخ ها:103 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:2102 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (ایست | حرکت) - تازه سازی
Plugin By Hamed

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجسمه عقاب
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ عصر، توسط Amin.)
ارسال: #1
مجسمه عقاب
لطفا در مورد این نماد راهنمایی بفرمایید

با توجه به اینکه استاد عزیزی از بنده درخواست کرده تا هرکمکی درمورد قبر شناسی و مسائل مربوطه از دستم بر می آید  دریغ نکنم
لذا اگر سوالی در مورد قبرر،گبر،مقبره دارید بنده میتونم تا انجایی که تجربه ام یاری میکند راهنمایی کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح، توسط parsian parsi.)
ارسال: #2
RE: مجسمه عقاب
سلام تندیس جالبی است این تندیس بچه عقاب هست بچه عقاب نمیتواند پرواز کند و همانطور که میبینید در حسرت پرواز سر را به سوی اسمان برده بگذریم یعنی دفینه نزدیک میباشد اگر دقت کنید مانند تخت پادشاهی هم هست یعنی مثل صندلی رویش بنشینیم و روبرو را بنگریم در پشت سر تندیس جایی که دم این عقاب اشاره داره رو بررسی کنید ببینید به مورد خاصی بر میخورید احتمالا محلی پلم باید وجود داشته باشد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #3
سلام
تشكر از راهنمايي استاد بارسي عزيز

کار اندکی که ادامه یابد.از کار بسیاری که از آن به ستوه آیی امیدوار کننده تر است .
حضرت علی (ع)
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #4
با عرض سلام و خسته نباشید با تشکر از وقت گرانبهایی که در اختیار من قرار دادید لطف کنید اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید!

با توجه به اینکه استاد عزیزی از بنده درخواست کرده تا هرکمکی درمورد قبر شناسی و مسائل مربوطه از دستم بر می آید  دریغ نکنم
لذا اگر سوالی در مورد قبرر،گبر،مقبره دارید بنده میتونم تا انجایی که تجربه ام یاری میکند راهنمایی کنم.
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #5
سلام امین جان پشت سر عقاب و جایی که دم اشاره داره روبررسی کن یا بشین روی همین پشت عقاب و روبرو رو نگاه کن رو به سوی جایی که دم اشاره داره این مسیر رو برسی کن ببین علامتی یا در پلمی پیدا میکنی یا نه یا اگر روبروت دشت و بیابون یه تپه خاص باشه
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #6
ممنون
استاد عقاب توی یه دره بن بسته من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم اگر از پشتش عکس بگیرم شما می توانید کمک کنید ؟

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #7
بذار ببینیم چی میشه دوست عزیز
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #8
خیلی ممنونم
شما اولین نفری هستید که کمکم کردید

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ عصر، توسط باستانی.)
ارسال: #9
دوست عزیز من وظیفه
میدونم به برادر ایرانی خودم بدون چشمداشتی کمک کنم.
چند عکس بگیر از اطراف سنگ اگر چیز خاصی بود میگم هست در ضمن در پلم طوری نیست که به سادگی قابل تشخیص باشه باید دقت کرد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #10
عقاب حیوان تیز بین و بلند پروازیه اگه عقاب باشه چرا تو دره ؟ این دره کاملا سخره ای هست و میشه گفت اگه دفینه باشه یا دخمه ای هست یا اصلا در بالاترین ارتفاع در اطرافت همونطور که داره به آسمان نگاه میکنه شما هم برید نگاه کنید .
موفق باشی .
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظرتون در مورد این عکس و عقاب abbasss 13 241 دیروز ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ajdar
  ارزش مجسمه Pedarbozorg 6 205 دیروز ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: sami_alone
  نظرخواهی راجع به مجسمه باستان شناس 24 762 ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: ATROPAT
  تعین قیمت مجسمه reza20 69 2,416 ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: reza20
  نظر کارشناسانه در مورد عقاب parsin 17 619 ۴-۵-۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: mahsa A
  مجسمه قورباغه و سر انسان progman004 17 1,422 ۳-۵-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sami_alone
  علامت گرگ + عقاب + سنگ صندلی troojan 16 418 ۳۰-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: ARIA
Star اساتید کمک کنن.(مجسمه بزرک روی کوه) wolfpooyan 31 930 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: wolfpooyan
  این مجسمه چقدر می ارزه؟؟دوستان همه ببینند roza 89 3,504 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: areyai
  کارشناسان نیاز ب کمک دارم مجسمه که خط میخی روش نوشته شده loghman 39 1,465 ۲۷-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: pandorsa88

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان