[-]
آخرین ارسالی ها
راهنمای . به نظر شما قبره ؟
آغاز کننده:رامین66 آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:7 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:66 زمان:امروز
کسی راهنمای نمیکنه دوستان لطفا .
آغاز کننده:رامین66 آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:13 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:212 زمان:امروز
سنگ قورباغه
آغاز کننده:hadi_0141 آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:2 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:23 زمان:امروز
نظر کارشناسی
آغاز کننده:mehdi7 آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:11 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:113 زمان:امروز
خرس
آغاز کننده:zabih.. آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:4 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:26 زمان:امروز
حوض در صخره با ابراه و پله ودو علامت
آغاز کننده:alireza000 آخرین ارسال توسط:مزدک پاسخ ها:17 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:329 زمان:امروز
سردیس داریوش یکم هخامنشی (داریوش بزرگ)
آغاز کننده:kiuo آخرین ارسال توسط:sky پاسخ ها:2 باستانشناسی بازدید ها:35 زمان:امروز
گنج عظیم " ویلنا " هنگام کشف و بیرون کشیده شدن از زیر خاک
آغاز کننده:kiuo آخرین ارسال توسط:sky پاسخ ها:1 باستانشناسی بازدید ها:28 زمان:امروز
بهترین مدل گنج یاب
آغاز کننده:abbasss آخرین ارسال توسط:ramin پاسخ ها:2 سایر فلزیابها بازدید ها:41 زمان:امروز
gpx4500
آغاز کننده:abbas1 آخرین ارسال توسط:ramin پاسخ ها:1 سایر فلزیابها بازدید ها:16 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (ایست | حرکت) - تازه سازی
Plugin By Hamed

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجسمه عقاب
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ عصر، توسط Amin.)
ارسال: #1
مجسمه عقاب
لطفا در مورد این نماد راهنمایی بفرمایید

با توجه به اینکه استاد عزیزی از بنده درخواست کرده تا هرکمکی درمورد قبر شناسی و مسائل مربوطه از دستم بر می آید  دریغ نکنم
لذا اگر سوالی در مورد قبرر،گبر،مقبره دارید بنده میتونم تا انجایی که تجربه ام یاری میکند راهنمایی کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح، توسط parsian parsi.)
ارسال: #2
RE: مجسمه عقاب
سلام تندیس جالبی است این تندیس بچه عقاب هست بچه عقاب نمیتواند پرواز کند و همانطور که میبینید در حسرت پرواز سر را به سوی اسمان برده بگذریم یعنی دفینه نزدیک میباشد اگر دقت کنید مانند تخت پادشاهی هم هست یعنی مثل صندلی رویش بنشینیم و روبرو را بنگریم در پشت سر تندیس جایی که دم این عقاب اشاره داره رو بررسی کنید ببینید به مورد خاصی بر میخورید احتمالا محلی پلم باید وجود داشته باشد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #3
سلام
تشكر از راهنمايي استاد بارسي عزيز

کار اندکی که ادامه یابد.از کار بسیاری که از آن به ستوه آیی امیدوار کننده تر است .
حضرت علی (ع)
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #4
با عرض سلام و خسته نباشید با تشکر از وقت گرانبهایی که در اختیار من قرار دادید لطف کنید اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید!

با توجه به اینکه استاد عزیزی از بنده درخواست کرده تا هرکمکی درمورد قبر شناسی و مسائل مربوطه از دستم بر می آید  دریغ نکنم
لذا اگر سوالی در مورد قبرر،گبر،مقبره دارید بنده میتونم تا انجایی که تجربه ام یاری میکند راهنمایی کنم.
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #5
سلام امین جان پشت سر عقاب و جایی که دم اشاره داره روبررسی کن یا بشین روی همین پشت عقاب و روبرو رو نگاه کن رو به سوی جایی که دم اشاره داره این مسیر رو برسی کن ببین علامتی یا در پلمی پیدا میکنی یا نه یا اگر روبروت دشت و بیابون یه تپه خاص باشه
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #6
ممنون
استاد عقاب توی یه دره بن بسته من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم اگر از پشتش عکس بگیرم شما می توانید کمک کنید ؟

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #7
بذار ببینیم چی میشه دوست عزیز
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #8
خیلی ممنونم
شما اولین نفری هستید که کمکم کردید

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ عصر، توسط باستانی.)
ارسال: #9
دوست عزیز من وظیفه
میدونم به برادر ایرانی خودم بدون چشمداشتی کمک کنم.
چند عکس بگیر از اطراف سنگ اگر چیز خاصی بود میگم هست در ضمن در پلم طوری نیست که به سادگی قابل تشخیص باشه باید دقت کرد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #10
عقاب حیوان تیز بین و بلند پروازیه اگه عقاب باشه چرا تو دره ؟ این دره کاملا سخره ای هست و میشه گفت اگه دفینه باشه یا دخمه ای هست یا اصلا در بالاترین ارتفاع در اطرافت همونطور که داره به آسمان نگاه میکنه شما هم برید نگاه کنید .
موفق باشی .
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعین قیمت مجسمه reza20 51 1,559 دیروز ۰۸:۱۰ عصر
آخرین ارسال: rezacheetah
  نظر کارشناسانه در مورد عقاب parsin 12 408 دیروز ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: sami_alone
  علامت گرگ + عقاب + سنگ صندلی troojan 16 356 ۳۰-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: ARIA
  مجسمه قورباغه و سر انسان progman004 15 1,259 ۳۰-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: roza
  نظرخواهی راجع به مجسمه باستان شناس 23 614 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: ارتین
Star اساتید کمک کنن.(مجسمه بزرک روی کوه) wolfpooyan 31 892 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: wolfpooyan
  این مجسمه چقدر می ارزه؟؟دوستان همه ببینند roza 89 3,376 ۲۸-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: areyai
  کارشناسان نیاز ب کمک دارم مجسمه که خط میخی روش نوشته شده loghman 39 1,397 ۲۷-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: pandorsa88
  سر عقاب ؟؟؟ سنگ صندلی ؟؟؟ fatima68 12 286 ۲۱-۴-۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: loghman
  نشانه شتر و عقاب کمک کنید لطفا lost 36 1,352 ۱۹-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: الماس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان