[-]
آخرین ارسالی ها
در مورد ردیاب مدل TA-108 چيزي ميدانيد؟
آغاز کننده:زاگرس آخرین ارسال توسط:karimi1000 پاسخ ها:1 ردیاب ها (شعاع زن) بازدید ها:9 زمان:امروز
تپه گبکلی
آغاز کننده:hadi azizi آخرین ارسال توسط:hadi azizi پاسخ ها:0 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:8 زمان:امروز
عکس جن در شهرستان شوش
آغاز کننده:siahposh آخرین ارسال توسط:arsh پاسخ ها:20 علوم غریبه بازدید ها:1313 زمان:امروز
خورشید دارای چشم و ابرو
آغاز کننده:زاگرس آخرین ارسال توسط:hadi azizi پاسخ ها:18 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (بدون عکس) بازدید ها:343 زمان:امروز
راهنمایی
آغاز کننده:ali97 آخرین ارسال توسط:ali97 پاسخ ها:0 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با ویدئو،فیلم) بازدید ها:8 زمان:امروز
راهنمایی محل دقیق دفینه
آغاز کننده:ali97 آخرین ارسال توسط:ali97 پاسخ ها:1 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با ویدئو،فیلم) بازدید ها:23 زمان:امروز
بهترین شخص انجمن از نظر شما
آغاز کننده:pandorsa88 آخرین ارسال توسط:pandorsa88 پاسخ ها:216 بحث های آزاد بازدید ها:3890 زمان:امروز
راهنمایی
آغاز کننده:ali97 آخرین ارسال توسط:ali97 پاسخ ها:0 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با ویدئو،فیلم) بازدید ها:13 زمان:امروز
این نسخه کسی میتونه ترجمه کنه ؟
آغاز کننده:djdanial آخرین ارسال توسط:pandorsa88 پاسخ ها:13 محل طرح سئوالات و دریافت پاسخ های کارشناسی (با عکس) بازدید ها:559 زمان:امروز
Deep Master x5
آغاز کننده:sabet آخرین ارسال توسط:sabet پاسخ ها:2 فلزیابهای پالسی PI بازدید ها:82 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (ایست | حرکت) - تازه سازی
Plugin By Hamed

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجسمه عقاب
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ عصر، توسط Amin.)
ارسال: #1
مجسمه عقاب
لطفا در مورد این نماد راهنمایی بفرمایید

دوستان سوال در مورد قبر دارن بپرسن
کسی اگه نسخه برای استان مرکزی  داره من در خدمتم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ صبح، توسط parsian parsi.)
ارسال: #2
RE: مجسمه عقاب
سلام تندیس جالبی است این تندیس بچه عقاب هست بچه عقاب نمیتواند پرواز کند و همانطور که میبینید در حسرت پرواز سر را به سوی اسمان برده بگذریم یعنی دفینه نزدیک میباشد اگر دقت کنید مانند تخت پادشاهی هم هست یعنی مثل صندلی رویش بنشینیم و روبرو را بنگریم در پشت سر تندیس جایی که دم این عقاب اشاره داره رو بررسی کنید ببینید به مورد خاصی بر میخورید احتمالا محلی پلم باید وجود داشته باشد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #3
سلام
تشكر از راهنمايي استاد بارسي عزيز

کار اندکی که ادامه یابد.از کار بسیاری که از آن به ستوه آیی امیدوار کننده تر است .
حضرت علی (ع)
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #4
با عرض سلام و خسته نباشید با تشکر از وقت گرانبهایی که در اختیار من قرار دادید لطف کنید اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید!

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #5
سلام امین جان پشت سر عقاب و جایی که دم اشاره داره روبررسی کن یا بشین روی همین پشت عقاب و روبرو رو نگاه کن رو به سوی جایی که دم اشاره داره این مسیر رو برسی کن ببین علامتی یا در پلمی پیدا میکنی یا نه یا اگر روبروت دشت و بیابون یه تپه خاص باشه
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #6
ممنون
استاد عقاب توی یه دره بن بسته من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم اگر از پشتش عکس بگیرم شما می توانید کمک کنید ؟

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #7
بذار ببینیم چی میشه دوست عزیز
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #8
خیلی ممنونم
شما اولین نفری هستید که کمکم کردید

۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ عصر، توسط باستانی.)
ارسال: #9
دوست عزیز من وظیفه
میدونم به برادر ایرانی خودم بدون چشمداشتی کمک کنم.
چند عکس بگیر از اطراف سنگ اگر چیز خاصی بود میگم هست در ضمن در پلم طوری نیست که به سادگی قابل تشخیص باشه باید دقت کرد
۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #10
عقاب حیوان تیز بین و بلند پروازیه اگه عقاب باشه چرا تو دره ؟ این دره کاملا سخره ای هست و میشه گفت اگه دفینه باشه یا دخمه ای هست یا اصلا در بالاترین ارتفاع در اطرافت همونطور که داره به آسمان نگاه میکنه شما هم برید نگاه کنید .
موفق باشی .
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر کارشناسی در مورد عقاب و فلش rahman.niazi1984@gmail.com 21 355 ۱۹-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: rahman.niazi1984@gmail.com
  نظر کارشناسی در مورد عقاب و فلش rahman.niazi1984@gmail.com 21 397 ۱۸-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: rahman.niazi1984@gmail.com
  علامت گرگ + عقاب + سنگ صندلی troojan 19 723 ۱۵-۶-۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ صبح
آخرین ارسال: haji
  مجسمه تشخیص اصل یا بدل بودن(آموزش) 2 sami_alone 34 1,744 ۱۲-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: nakhitos
  این جام و مجسمه چقدر ارزش داره ومال کدوم دورانه 98javan 41 1,882 ۲۴-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: Kasra
  سنگ مجسمه جغد سيد مهدي 3 118 ۱۸-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ عصر
آخرین ارسال: roza
  نظرتون در مورد این عکس و عقاب abbasss 13 424 ۷-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ajdar
  ارزش مجسمه Pedarbozorg 6 318 ۷-۵-۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: sami_alone
  نظرخواهی راجع به مجسمه باستان شناس 24 981 ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: ATROPAT
  تعین قیمت مجسمه reza20 69 3,000 ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: reza20

پرش به انجمن: